Regulamin

1. SKLEP INTERNETOWY działający pod adresem www.mupiko.pl prowadzi działalność w zakresie sprzedaży detalicznej  pomocy dydaktycznych oraz artykułów dziecięcych. Właścicielem sklepu jest: Jolanta Topolska

Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym www.mupiko są wartościami brutto i zawierają podatek VAT. Sprzedawane produkty są nowe i oryginalnie zapakowane. Produkty objęte są gwarancją producenta lub importera. Do każdego zakupionego towaru dołączony jest paragon lub faktura, która  jest podstawą gwarancji.

2. REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Zamówienia można składać  przez 7 dni w tygodniu :
na stronie sklepu: www.mupiko.pl
za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefonicznie pod nr 608 647 779
Złożone zamówienie zostaje potwierdzone telefonicznie bądź mailowo.
Wszystkie paczki są ubezpieczone i wysyłane firmą kurierską.
Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do  7 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia, w zależności od dostępności towaru. W szczególnych przypadkach jest uzależniony od terminu dostawy od producenta. W przypadku braku towaru w magazynie lub przy niezależnym od Sklepu wzroście ceny Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany i ma możliwość wyboru między zmianą kupowanego towaru na inny, dłuższym czasem realizacji lub rezygnacją z zamówienia.

 Wysyłka towaru poza granicę kraju jest ustalana indywidualnie i każdorazowo z Klientem.

Zgodnie z Ustawą O Ochronie Niektórych Praw Konsumentów z dnia 2 marca 2000, art. 16c ust. 5, w przypadku nieodebrania przesyłki kupujący zostanie obciążony kosztami nadania paczki oraz jej zwrotu.

3.WARUNKI PŁATNOŚCI
Płatne przelewem na: ING B.Śląski. nr rachunku: 12 1050 1605 1000 0091 3394 4760
Gotówką przy odbiorze zamówionego towaru bezpośrednio w punkcie sprzedaży
( MUPIKO ul Wrocławska 20( I piętro)  44-335 Jastrzębie-Zdrój ).

Zamówienia o wartości przekraczającej 200 pln brutto wysyłane są przy przedpłacie na konto na koszt firmy. Możliwy jest także odbiór osobisty w siedzibie firmy, po wcześniejszym uzgodnieniu.

4.ZWROTY I REKLAMACJE

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny". Kupujący może zrezygnować z zakupionego przedmiotu w terminie do 14 dni od daty odebrania przesyłki. Towar nie może być używany i uszkodzony. Przed dokonaniem zwrotu towaru Klient zobowiązany jest do poinformowania Sklepu o zamiarze zwrotu towaru, w celu ustalenia postępowania zwrotu. Zwrot gotówki nastąpi w terminie do 14 dni przelewem na wskazane konto bankowe. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący.

Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady fabryczne, uszkodzenia mechaniczne powstałe w trakcie transportu, albo stwierdzi niezgodność towaru z towarem zamówionym (wady fizyczne), przysługuje mu prawo do złożenia u Sprzedawcy reklamacji. W takim przypadku Klient powinien niezwłocznie odesłać towar przesyłką poleconą na adres Sprzedawcy

Reklamacje rozpatrywane są przez Sprzedawcę w ciągu 14 dniu od daty otrzymania przez niego przesyłki wraz z towarem. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na pełnowartościowy, a jeżeli będzie to niemożliwe z powodu braku towaru,  Sprzedawca zwróci Klientowi całą cenę sprzedaży wraz z kosztami wysyłki, poniesionymi przez Klienta, na wskazany przez niego rachunek bankowy lub przekazem pocztowym.

Proszę, przy podpisywaniu listu przewozowego sprawdzić przy kurierze, czy przesyłka nie została uszkodzona w czasie transportu. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy, przy kurierze sporządzić protokół reklamacyjny oraz niezwłocznie skontaktować się ze sklepem w celu ustalenia dalszego postępowania. Klient jest zobowiązany do sporządzenia Protokołu szkody w terminie 5 dni od otrzymania przesyłki. Podstawą reklamacji jest protokół szkody i rachunek uproszczony lub paragon. Reklamacje produktów uszkodzonych proszę zgłaszać telefonicznie lub wysłać e-mail na adres:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Proszę nie wysyłać paczek na koszt sklepu, bez wcześniejszego uzgodnienia, gdyż nie będą one przyjmowane.

5. POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997 roku, zobowiązujemy się do ochrony Państwa danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą mają Państwo prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych.

6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Zdjęcia i opisy produktów przedstawionych w Sklepie pochodzą od producentów i bezpośrednich importerów. Zdjęcia i informacja o towarze mogą nieznacznie odbiegać od oryginałów. Obsługa sklepu dokłada wszelkich starań aby opisy i dane produktu były jak najbardziej zgodne z rzeczywistością. Natomiast sklep nie ponosi odpowiedzialności za błędne podanie danych technicznych towaru lub nagłą ich zmianę przez producenta -Ilość produktów oferowanych w ramach sklepu jest zmienna i podlega stałej aktualizacji.
Artykuły sprzedawane w sklepie internetowym MUPIKO posiadają certyfikaty bezpieczeństwa CE . Niezależnie od formalnie przyznanego certyfikatu przy każdej zabawce podajemy wiek dziecka - informacja ta nie ma jednak wiążącego charakteru. Podane przedziały wiekowe mają charakter pomocniczy.
Regulamin może zostać zmieniony w każdym czasie. Zmiany nie wpływają negatywnie na prawa i obowiązki użytkownika w zakresie już realizowanych usług.
Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego oraz innych ustaw wymienionych w treści niniejszego regulaminu.
Składając zamówienie akceptują Państwo powyższy regulamin.
W razie pytań jestem do Państwa dyspozycji, wszelkie wątpliwości wyjaśniam drogą mailową lub telefoniczną.
 

Partnerzy

 

 

Centrum Neuroterapii - Poradnia neurologopedyczna EDULOGMED, Specjalistyczny gabinet neuroterapii EEGBIOFEEDBACK

Wydawnictwo KOMLOGO  Centrum Metody Krakowckiej  Wydawnictwo Edukacyjne WE   

Copyright © 2013-2016 Mupiko - Projekt i wykonanie: KM